KONST / Litografier / Färglitografi 15936013
nr 1593 6013
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 55x46 cm, yttermått inklusive ram: 72x60 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:27:16
29/1 15:53:32
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg